30 września 2023 r. we Wrocławiu odbył się już XXIII Matematyczny Marsz na Orientację.

Jest to matematyczno-sportowa impreza dla drużyn w różnych kategoriach wiekowych organizowana przez Uniwersytet Wrocławski. Trzyosobowe drużyny w określonym czasie rozwiązują zadania matematyczne i zaliczają punkty kontrolne, które odnajduje się z wykorzystaniem kompasu i mapy. W tym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowali: Marcin Wojciechowski, Olaf Mazur, Filip Bienias, Michał Żydziak, Jakub Kaja, Błażej Cichoński, Konrad Kocwin, Michał Puk i Adam Mospan. Najlepiej wypadła drużyna z klasy 4A. Marsze na orientację w terenie to atrakcyjna impreza dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koordynatorami szkolnego wyjazdu byli Lesław Lewszyk i Małgorzata Skołd.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1        3     2

5  4